Obchod zdarma

Napsal Adminka* (») 5. 1. 2014, přečteno: 2227×

Přiblížím Vám mou situaci, kterou jsem řešil. Začínal jsem kdysi na webu u společnosti, kterou zde nebudu raději jmenovat. Registrovali mi doménu, zakoupil jsem i hosting a pár let jsem spokojeně fungoval. Bohužel po čase začala kvalita služeb i podpory upadávat a proto jsem s rozhodl přejít ke konkurenci k banan.cz . Hosting jsem zaplatil, nechal jsem si nastavit NSSET, což už díky podpoře od banan.cz vím a tak tedy jsem měl svou starou dobrou doménu registrovanou u jedné společnosti a hosting od banan.cz . Najednou mi došlo, jak to je hloupé řešení, protože přece nebudu platit jednu službu těm a druhou službu tam těm. Proto jsem se okamžitě začal zajímat o to, jak by to šlo přenastavit, abych to měl vše u banan a nemusel neustále zasílat dvě platby.

V telefonátu mi vše vysvětlili, potřeboval jsem od původního registrátora získat AUTH-INFO kód, který slouží pro převod domény mezi registrátory, rovnou jsem si prodloužil trvání domény o další rok a teď mám vše pod jedním ID u jedné firmy. Pecka.

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
ludvík z IP 2a00:1028:83c8:*** | 23.5.2014 12:31
Já jsem rozjel obchod, tak jsem pátral po dodávce. Také tu platí, že není dodávka jako dodávka. Nejraději si půjčuji z Prahy - půjčovna dodávek Praha www.dodavky-express.cz/


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
  [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel tři a jedenáct