Kompletní rekonstrukce Vašeho webu!

Napsal Adminka* (») 22. 9. 2013, přečteno: 2206×

Vytvořit pěkný a funkční web není žádná hračka, o tom se jistě přesvědčilo již mnoho lidí toužících po vlastních www stránkách. Naštěstí existuje řešení pro všechny, kteří nejsou stoprocentně spokojeni se svými stránkami, které vytvořili v redakčním systému firmy Banán s.r.o., a neví si rady, jak stránky vylepšit. Patříte mezi ně? Od nynějška můžete využít nové služby, kterou Banán nabízí, a tou je Kompletní rekonstrukce Vašeho webu!

Tým odborníků s mnoha zkušenostmi zaručí profesionální vzhled Vašich stránek, které nalákají mnoho nových návštěvníků. Nejen že kompletně změní vzhled Vašich stránek dle Vašich požavdavků, což zahrnuje mimo jiné také upravení loga, formátování textu nebo rozložení obrázků, ale zároveň s Vámi budou v kontaktu po celou dobu tvorby až do schválení konečného návrhu. To znamená, že Vy sami můžete již v průběhu ovlivnit výsledný produkt. Za tuto službu navíc zaplatíte pouhých 1500 Kč/jednorázově bez DPHPokud máte zájem o tuto zbrusu novou službu, neváhejte kontaktovat nonstop technickou podporu na podpora@banan.cz

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Karel z IP 194.228.59.*** | 4.10.2013 09:42
Já bych spíš potřeboval rekonstrukci baráku společně se zateplením. Slyšel jsem o www.chytrapena.cz/ Je to účinné? Máte s ní někdo zatepleno? :)
Lukáš z IP 89.24.33.*** | 23.11.2019 17:44
Ahoj já to řeším podobne jelikož jsem na tvorbu webu kopyto. Tak si nechávám pomoc od zkušenějších odborníků ze seowolf.cz/tvorba-web-stranek/ sice to něco stojí ale aspoň stránky vypadají k světu a určitě je to lepší i pro prodej produktů.
Petr z IP 193.164.219.*** | 25.4.2020 10:29
Tak kvalitní web, je základ pro dnešní podnikání na internetu ale i tak nějak celkově aby se o vás vědělo, třeba tady je pár tipů jak zvýšit návštěvnost vašich  webu topranker.cz/zvyseni-navstevnosti-stranek/ což se může hodit pro vaše podnikání ať už máte stavební firmu a nebo nějaký eshop z vlastní my výrobky.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
  [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel devět a osm